ژل ابرو و کاربرد آن در آرایش

ژل ابرو از معدود لوازم آرایشی است که نه تنها به زیبایی کمک می کند بلکه برای تقویت موهای ابرو نیز مفید است. ماندگاری بالایی دارد و حتی در صورت تعریق پوست، تاثیرش پابرجاست. هزینۀ مناسب از دیگر جذابیت های این محصول کمتر شناخته شده است. ژل ابرو نه تنها برای پر و حجیم کردن ابرو ها کاربرد دارد بلکه برای حالت دهی و تثبیت حالت ابروهای پر هم استفاده می شود.

ژل ابرو و کاربرد آن در آرایش

ژل ابرو ، کاربرد و نحوۀ استفادۀ آن

یکی از لوازم آرایشی که برای تقویت و زیبایی ابروها به کار می رود ژل ابروست. این ژل جایگزین مقرون به صرفه ای به جای تتو یا هاشور است؛ این موارد (تتو و هاشور) علاوه بر هزینۀ هنگفت و ایجاد درد، دائمی اند و اگر پس از مدتی کاربر از مدل آن دلزده شود راه چاره ای ندارد. از طرفی این محصول علاوه بر زیبایی بخشیدن، پر و حجیم نمودن ابرو، نه تنها باعث ریزش ابرو نمی شود بلکه با تقویت آن از طریق مواد مغذی به درمان ریزش ابرو کمک می کند. هزینۀ مناسب این محصول از دیگر موارد جذابیت آن است. از دیگر موارد حائز اهمیت آن این است که ماندگاری بالایی دارد و حتی در صورت تعریق پوست، روی ابرو خواهند ماند.

این محصول محبوب به طور کلی دو عملکرد مهم دارد؛ اول اینکه مانند ژل مو عمل می کند؛ بنابراین بانوانی که ابروهایی پر و حجیم دارند می توانند از این ژل برای حالت دادن به موهای ابروان و تثبیت آن استفاده نمایند. کارکرد دوم آن برای ابروهای کم پشت و کمرنگ است، این ژل علاوه بر پر و حجیم نمودن ابرو به تقویت و پرپشت نمودن آن نیز کمک می کند. به عبارتی ژل ابرو ترکیبی است از ریمل و رنگ ابرو.

 

ژل ابرو

نحوۀ استفاده

در مرحلۀ نخست، پیش از استفاده از این ژل، با استفاده از پاک کننده ها ابرو ها را پاک کنید. سپس آن ها را برس کشیده و سر موهای بلند را با قیچی کوتاه کنید. برای پرنشان دادن ابروها آن را به سمت بالا و برای نازک نشان دادن، آن ها را به صورت افقی شانه کنید. با استفاده از برس آغشته به ژل، ابرو ها را در جهت رویش و رشد برس بکشید و منتظر بمانید تا خشک و تثبیت شود. نکتۀ آخر این که: اگر ابروهایی کم پشت دارید حتما از نوع تقویتی این محصول استفاده کنید.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.