پالت گریم و هر آنچه باید بدانید

پالت گریم محصولی جامع در لوازم آرایش است. این فرآوردۀ آرایشی همزمان مناسبِ دو عمل پایۀ گریم یعنی کانتورینگ و هایلایت است. پس از استفاده از کرم پودر و زیرسازی چهره، نوبت به استفاده از پالت گریم می رسد. رنگ های تیرۀ موجود در پالت برای پوشاندن نواقص چهره و رنگ های روشن موجود در پالت برای برجسته سازی نقاط قوت آن کاربرد دارد.

پالت گریم و هر آنچه باید بدانید

 پالت گریم و نحوۀ استفاده از آن

این محصول از خانوادۀ محصولات آرایشی پوشاننده است. پالت ها با داشتن تونالیته ای از رنگ ها و قدرت پوشانندگی بالا به سادگی امکان انجام یک گریم ساده و حتی حرفه ای را فراهم می آورند. رنگ های موجود در این محصول پاسخگوی نیازِ همه نوع رنگ پوست است و دغدغۀ انتخاب رنگ مناسب با پوست را برای کاربران از بین برده است. پالت ها با ماندگاری بالا و در عین حال بافت سبک، نرم و ابریشمی حتی پس از ساعات طولانی روی پوست احساس سنگینی و خستگی ایجاد نمی کند. از این محصول آرایشی در کانتورینگ و برای یکدست نمودن سطح پوست، پوشاندن عیوب صورت مانند ماه گرفتگی و یا سایر لک ها و هم چنین برجسته سازی نقاط قوت صورت استفاده می شود.

 

پالت گریم

 

نحوۀ استفاده 

از نکاتی که هنگام خرید باید مد نظر داشت، چربی یا خشکی پوست است؛ محصولی متناسب با پوست خریداری کنید تا گریم روی پوستتان به اصطلاح بخوابد. نکتۀ دیگر اینکه با توجه به سلیقۀ خود رنگ های موجود در پالت را بررسی کنید تا پس از پایان گریم به جلوۀ رنگی مد نظر خود برسید. پالت ها برای برجسته نمودن گونه ها، زیرسازی چشم ها، گریم لب و متعادل سازی چهره تاثیر بسزایی دارند. دو پایۀ اصلی انجام یک گریم حرفه ای و موفق، هایلایت کردن و کانتورینگ است. از رنگ های روشن موجود در پالت برای هایلایت کردن (برجسته سازی نقاط قوت چهره) و از رنگ های تیره برای کانتورینگ (پوشاندن نواقص) استفاده می شود. برای انجام یک میکاپ و گریم حرفه ای در استفاده از این پالت ، انتخاب براش مناسب نیز اهمیت زیادی دارد.

زمان استفاده از این محصول یک مرحله بعد از کرم پودر است. با استفاده از کرم پودر سطح پوست را یکدست نموده و سپس با استفاده از این محصول و براش، به پوشاندن عیوب و برجسته سازی نقاط قوت بپردازید.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.