مداد ابرو و نکات مهم استفاده از آن

مداد ابرو از ساده ترین لوازم آرایشی برای میکاپ ابروست. با این وسیله به راحتی می توان جاهای خالی ابروها را پر کرد و ابروهایی پر داشت. از موارد حائز اهمیت در رابطه با استفاده از مداد ابرو رنگ آن و کیفیت آن و مهارت کاربر هنگام کشیدن خطوط ابروست. رنگ مداد ابرو هر چه به رنگ موی ابرو نزدیک تر باشد، در نهایت طبیعی تر جلوه می کند.

مداد ابرو و نکات مهم استفاده از آن

مداد ابرو و نکات مهم استفاده از آن

یکی از  ساده ترین و سریع ترین راه ها برای آرایش ابرو، استفاده از مداد ابرو (eyebrow pencil) است. با استفاده از این وسیله به راحتی می توان نواقصی چون خالی بودن و یکدست نبودن ابروها را برطرف نمود و ابروهایی پرپشت و طبیعی ایجاد کرد. از عوامل موثر در میکاپ ابرو با مداد، انتخاب رنگ مناسب با پوست و موی ابرو است؛ در غیر این صورت، آرایش غیر طبیعی جلوه می کند و بر چهره نمی نشیند. نکته ای که عموما از نظر کاربران پنهان می ماند، تاریخ انقضای محصولات آرایشی است. به طور کلی مداد ابرو حدود یک سال انقضا دارد. برای آرایش طبیعی ابرو با مداد علاوه بر مهارت کاربر، کیفیت مداد ابرو نیز نقش بسزایی دارد.

مداد ابرو

 

نحوۀ استفاده 

گام نخست برای استفاده از این محصول انتخاب رنگ مناسب آن است. با توجه به تنوع رنگی بالا به راحتی می توانید رنگی نزدیک به رنگ موی ابروی خود بیابید. برای شروع، ابروهایتان را با شانۀ ابرو در جهت رویش مو و به سمت بالا شانه و مرتب کنید؛ تا قسمت های خالی ابروها را پیدا کنید. سپس با استفاده از این مداد، به آرامی و نه با فشار خطوطی موازی با موهای ابرو بکشید. به یاد داشته باشید خطوط رسم شده نباید پررنگ باشند؛ در غیر این صورت غیر طبیعی جلوه خواهند کرد. در نهایت با پد آرایشی خطوط رسم شده را کمی محو کنید تا جلوۀ طبیعی تری ایجاد کنید. برای مرحلۀ آخر بار دیگر با برس ابرو هایتان را شانه کرده و ناهماهنگی ها و ایرادات را رفع کنید.

به یاد داشته باشید خطوط رسم شده خارج از خط ابرو نباشند و مداد ابرو را فقط مابین موهای ابرو بکشید. برای اطمینان در ابتدا می توانید قابی کمرنگ برای ابرو دورتادور آن رسم کرده و سپس خطوط داخل ابرو را بکشید.

 

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.