ماسک ابرو جلوه بخش ابروهای کمرنگ

ماسک ابرو از جدیدترین محصولات آرایشی ابرو است. این فراوردۀ آرایشی برای جلوه بخشیدن به ابروهای کم پشت و کمرنگ بسیار کاربردی است. ماندگاری بالا و دستوالعمل سادۀ استفاده از آن، از نقاط قوت این محصول است. ماسک ابرو رنگی طبیعی به ابرو می دهد و به راحتی از ابرو جدا شده و باعث ریزش ابرو نمی شود.

ماسک ابرو جلوه بخش ابروهای کمرنگ

ماسک ابرو و هر آنچه باید بدانید

از جدیدترین لوازم آرایش ابرو، این ماسک می باشد. این فراوردۀ آرایشی بعد از مداد و سایه و ریمل ابرو به بازار ارائه شد و به همین علت کمتر شناخته شده است. شاید بتوان گفت این محصول را به عنوان بهترین گزینه برای افرادی است که ابروهای کم پشت، کمرنگ و یا ریزش ابرو دارند.

در واقع این محصول آرایشی ماده ای شبیه به ژل های تتو است؛ با این تفاوت که این ماسک ها موقتی اند. البته موقتی بودن آن ها به معنی ماندگاری پایین آن ها نیست. بلکه ماندگاری بسیار زیادی دارند و تا زمانی که شسته نشوند روی ابرو باقی می مانند. این محصول آرایشی ، در رنگ بندی های متفاوت عرضه شده و از این جهت نیز پاسخگوی نیاز کاربران است. رنگی طبیعی و یکدست دارد و به ابرو آسیب نمی زند. بسیار کاربردی است و دستورالعمل ساده ای دارد. برس مخصوص آن نیز در بسته بندی قرار داده شده است.

 

ماسک ابرو

 

طرز استفاده

نکتۀ قابل توجه در استفاده از این محصول این است که نیاز به تبحر و مهارت خاصی ندارد؛ افراد مبتدی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. لایه ای ضخیم از ماسک را با برس مخصوص روی ابرو بکشید و بعد از 15-20 دقیقه با موچین یا انگشت، از یک گوشه آن را از ابروی خود جدا کنید.

این ماسک مانند سایر ماسک ها به راحتی از ابرو جدا می شود؛ بنابراین نگران کنده شدن ابروهای خود نباشید. این محصول ایجاد التهاب و قرمزی هم نمی کنند و ظاهری طبیعی به ابرو خواهند بخشید. نکتۀ دیگر این که قبل از هرکاری در شروع آرایش ابتدا آن را بزنید و در انتهای آرایش آن را از ابرو خود جدا کنید. از آنجا که این محصولات تا هنگامی که شسته نشوند روی ابرو و پوست باقی می مانند، برای مراسم و مجالس انتخاب بسیار مناسبی اند.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.