عطرهای جذاب مردانه از دید خانم ها

انتخاب یک عطر مردانه، مناسب همۀ سلیقه ها عملا غیر ممکن است. با این حال آگاهی از فاکتورهای جذابیت عطرهای مردانه از نظر خانم ها کمک کننده خواهد بود. اگرچه سلیقۀ همۀ بانوان هم یکسان نیست، با این حال با شناختی نسبی و اینکه مایلید چه احساساتی را القا کنید و چه خاطره ای به جای بگذارید شما را در انتخاب رایحۀ مناسب یاری خواهد کرد.

عطرهای جذاب مردانه از دید خانم ها
بلاگ , عمومی 15 ژوئن 2019

عطرهای جذاب مردانه از دید خانم ها

انتخاب یک عطر مناسب، کامل و نسخۀ واحد و یکسان پیچیدن برای همۀ سلیقه ها با توجه به روحیات و رویکردهای متفاوت مردان و ذائقه های مختلف قطعا ممکن نیست. با این وجود در این مقاله هدف، معرفی عطرهای جذاب مردانه ای است که مورد پسند خانم ها است.

عطرهایی که رایحۀ چرم و دارچین دارند، اغوا کننده و فریبنده اند. رایحه های گلی و شیرین القا کنندۀ احساسات لطیف و گرمای تابستان اند. ادکلن هایی که رایحه ای چوبی و بوی دودی دارند، احساس قدرت و هیبت مردانه را القا می کنند. به یاد داشته باشید رایحه های تند و افراطی خیلی همخوان با ذائقۀ خانم ها نیست. در زیر از محبوب ترین عطرهای جذاب مردانه در سراسر جهان که مطابق سلیقۀ خانم هاست، معرفی شده است:

مجبوب ترین عطرهای مردانه :

عطر هرمس : ادکلنی محبوب از دستۀ ادو تویلت ها، با رایحه ای ملایم و تلخ که مناسب فصل های سرد سال است.

عطر اونتوس کرید : این عطر گران قیمت و سلطنتی بسیار شامه نواز و همه پسند است. رایحه ای با روحیۀ جاه طلبی و پخش بو و ماندگاری بالا. طبیعتی خنک، شیرین و معتدل دارد.

ادکلن ساواج دیور : ادکلنی با رایحۀ معتدل، خنک و تلخ. انتخابی مناسب برای فصل های گرم سال. با بوی اسطوخودوس، گل شمعدانی، نعنا هندی و سدر.

لاگوست مشکی : ادکلنی با پخش بو و ماندگاری مناسب. بوی میوه ای دارد احساس نشاط و انرژی را منتقل می کند. رایحه ای برای تمام فصول.

عطر پولو مشکی : رایحه ای تند و تلخ دارد، با این وجود این تندی اصلا زننده نیست و رایحۀ انبه آن را تعدیل کرده است. در گروه بویایی چوب قرار می گیرد؛ با بویی اغواکننده و رایحۀ قدرتمند؛ برای شب های پاییزی انتخاب فوق العاده ای است.

بولگار پورهوم : آخرین پیشنهاد ما در سری عطرهای جذاب مردانه، رایحه ای دودی و لوکس دارد. خانم هایی که بوی دود سیگار و یا رایحۀ چرم تازۀ ماشین های اسپرت را دوست دارند بدون شک این عطر را خواهند پسندید.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.