عطرهای جذاب زنانه از دید آقایان

با وجود تنوع سلایق و تعدد ادکلن های موجود در بازار، انتخاب یک عطر مناسب امکان پذیر نیست. با این حال در این مقاله ویژگی های کلی عطرهای جذاب زنانه از نظر آقایان گردآوری شده و در نهایت به معرفی چند ادکلن محبوب زنانه از دید آقایان پرداخته شده است.

عطرهای جذاب زنانه از دید آقایان
بلاگ , عمومی 15 ژوئن 2019

عطرهای جذاب زنانه از دید آقایان

رایحۀ عطرها تاثیر فوق العاده ای روی ذهنیت انسان ها می گذارد. مردان هم از این قاعده مستثنی نیستند؛ آن ها رایحۀ عطرهای جذاب زنانه را به خاطر می سپارند و تکرار یک رایحۀ خوب احساسات نابی به آن ها خواهد داد. حتی یک پوشش ظاهری مناسب و عالی بدون عطر ناقص می نماید.

به یاد داشته باشید لطافت و طراوت زنانه برای مردان بسیار جذاب است و استفاده از عطرهای لطیف، ملایم و شیرین این احساس را بیشتر القا می کند. رایحه های وانیل، دارچین، یاسمن و رز بوهای اغوا کننده ای دارند. بنابراین برای انتخاب عطرهای جذاب زنانه، به سراغ عطرهایی در گروه بویایی گل ها و میوه ها با طبیعتی شیرین و ملایم بروید. در نهایت در انتخاب عطر مناسب اهمیت هماهنگی رایحۀ مورد نظر و فصل را از یاد نبرید.

در زیر چند مورد از محبوب ترین عطرهای زنانه از نظر آقایان معرفی شده است:

چند مورد از عطرهای جذاب برای خانم ها

عطر الین: از سری عطرهای زنانه و تولید کشور فرانسه، با پخش بو و ماندگاری بالا است. الین از پرفروش ترین عطرهای زنانه در سراسر جهان به شمار می رود. طبیعتی گرم، شیرین و ملایم دارد. با الین رایحۀ یاس و چوب و کهربا را استشمام خواهید کرد. ادکلنی مناسب برای فصول سرد، با القای حس آرامش و خلسه.

عطر المپیا: عطری جسورانه با الهام از روحیۀ رقابتی، تسخیر و پویایی. این عطر با طبیعت گرم، شیرین و نسبتا تند خود احساس اعتماد به نفس و استقلال را القا می کند و رایحه ای لوکس و شیک دارد. رایحه ای برای تمام فصول که می توانید به عنوان عطر امضا استفاده کنید.

ادکلن سی اچ: در پایان لیست سری عطرهای زنانه، ادکلن سی اچ را که از پرفروش ترین عطرهای زنانه برند کارولینا هررا است، قرار می گیرد. رایحه ای شیرین و ملایم که برای روزهای بهاری، پاییزی و زمستانی مناسب است. در گروه بویایی میوه ای و چوبی قرار می گیرد. احساس لطافت و طراوت را القا می کند.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.