رژ مدادی ، رژی با دوام بالا

رژ مدادی از محصولات ساده و پرکاربرد آرایشی لب است. این محصولات با الهام از سایر مدادهای آرایشی ساخته شد و در واقع ترکیبی است از رژ لب و خط لب. برخی از انواع این رژهای مدادی، حاوی مواد ویتامینه و ترکیبات SPF هستند و بنابراین برای استفادۀ روزمره مناسبند.

رژ مدادی ، رژی با دوام بالا

رژ مدادی ، رژی با دوام بالا

یکی دیگر از انواع لوازم آرایشی لب، رژ مدادی است. دوام نسبتا بالا، درخشندگی مناسب، فرمولاسیون نه چندان خشک و مات و نه چندان چرب و براق، آن ها را به یکی از گزینه های مناسب برای استفادۀ روزمره بدل کرده است. بافتی نرم و سبک دارند و روی لب احساس سنگینی ایجاد نمی کنند. پاک کردن آن ها دردسری ندارد و اطراف لب پخش نمی شوند. این محصولات که با الهام از سایر مدادهای آرایشی طراحی شدند، به شکل قلم هستند و استفاده از آن ها بسیار راحت است. برخی از انواع رژ مدادی دارای SPF است و برای محافظت از لب ها در برابر نور خورشید هم مناسبند. به خوبی روی لب پخش شده و ظاهری یکدست ایجاد می کنند. در برخی از انواع آن روغن های گیاهی و مواد ویتامینه به کار رفته که به ترمیم پوست لب کمک می کند.

 

رژ مدادی

 

نحوۀ استفاده

در مرحلۀ اول رنگی انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست شما باشد. این محصولات تنوع رنگی بالایی دارند و استفاده از آن ها شما را از کشیدن خط لب هم بی نیاز می کند. به عبارتی رژهای مدادی، ترکیبی از رژلب و مداد لب هستند. رژهای مدادی، نوکی پهن و جنسی لطیف دارند، به راحتی قابل حملند و بدون دردسر می توانید هر لحظه که اراده کنید به راحتی رژ خود را تجدید کنید؛ بنابراین برای استفاده روزانه بسیار مناسبند. برای استعمال رژ مدادی، از گوشۀ لب بالایی به سمت مرکز لب خطی رسم کنید. برای لب پایین هم به همین صورت و دقیقا روی خط لب مداد را حرکت دهید. پس از رسم قاب دور لب، داخل آن را پر کنید.

در نهایت به یاد داشته باشید رژها روی لب شما استفاده می شود و به دفعات خورده شده و وارد بدن شما می شوند، برای انتخاب محصول استاندارد و باکیفیت حتما دقت لازم را داشته باشید و نسبت به تاریخ انقضای محصولات آرایشی حساس باشید.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.