رژ حرارتی و زیبایی لب ها

از جدیدترین رژهای ارائه شده در صنعت لوازم آرایش رژحرارتی است. دلیل نامگذاری آن این است که این رژها در ابتدا بی رنگند و سپس با توجه به دما و سطح PH و رطوبت بدن کاربر تغییر رنگ می دهند. ظاهر درخشانی دارند و لب ها را نرم میکنند. به علاوه ترکیبات سمی چون سرب از فرمولاسیون آن حذف شده و ویتامین ها جایگزین آن شده‌اند.

رژ حرارتی و زیبایی لب ها

رژ حرارتی و هر آنچه باید بدانیم

رژ حرارتی ، با ظاهری جذاب و جدید و فرمولاسیونی سالم، سیل عظیم طرفداران را خیلی زود به خود جذب کرد. با پیشرفت صنعت آرایش، این رژها به بازار عرضه شد.  ترکیب این رژ لب ها شامل موادی چون موم عسل، روغن بنفشه و روغن نارگیل است. مواد مضر و سمی همچون سرب از فرمولاسیون آن حذف شده و در عوض ویتامین هایی چون ویتامین A و C و E مواد خوراکی به آن افزوده شده است.

رژ حرارتی با ظاهری شفاف و گل طبیعی و ذرات طلایی که درون آن قرار گرفته بسیار چشم نواز است. اسانس و رایحۀ بی نظیری دارد و طعم و عطر فوق العاده ای به لب ها می بخشد. این رژها در رنگ بندی های مختلف به بازار محصولات آرایشی عرضه می شوند.

 

رژ حرارتی

نحوۀ استفاده

رژ حرارتی علاوه بر براق و نرم نمودن لب ها رنگ صورتی ملایمی نیز دارد. رنگ موجود در رژهای حرارتی با توجه به PH و دمای بدن کاربر تغییر کرده و کمرنگ یا پررنگ تر می شود و به این ترتیب سایه روشن فوق العاده ای روی لب ها ایجاد می کنند. ماده ای که سبب تغییر رنگ می شود با نام red 27 شناخته می شود، این ماده به تغییر سطح PH و رطوبت واکنش نشان داده و رنگش تغییر می کند.

به این ترتیب یک رژ حرارتی روی لب دو شخص مختلف رنگ های متفاوتی به خود می گیرد. این رژها خاصیت آبرسانی دارند و از خشک شدن و پوسته پوسته شدن لب جلوگیری می کنند از این رو قبل از رژ لب به عنوان زیرساز آرایش لب ، استفاده می شود. از طرفی این رژ به هیچ عنوان احساس سنگینی روی لب ایجاد نمی کند و انتخابی مناسب برای استفادۀ روزمره و داخل منزل است؛ به علاوه بخاطر داشتن ظاهری درخشان و فانتزی برای استفاده در مجالس نیز توصیه می شود.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.