برنزر و نحوه استفاده از آن

برنزر یکی از محصولات پرکاربرد آرایشی است. از این محصول برای ایجاد عمق و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می شود. بهتر است رنگ برنزر انتخابی، دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست باشد. برنزر در دو نوع پودری و مایع وجود دارد. گرچه استفادۀ صحیح از برنزر جلوۀ زیبایی به چهره می بخشد، به کار بردن غلط آن به همان اندازه ترکیب و تناسبات چهره را به هم خواهد ریخت.

برنزر و نحوه استفاده از آن

همه چیز دربارۀ برنزر و طرز استفادۀ آن

برنزر یکی از محصولات آرایشی و زیبایی است که برای ایجاد عمق و جلوۀ بیشتر استخوان های گونه، کوچک تر شدن بینی و خط فک از آن استفاده می شود. با استفادۀ صحیح از برنزر و ایجاد سایۀ مناسب روی اجزای صورت، چهره، حالتی گرم، طبیعی و استخوانی می گیرد. هنگام انتخاب رنگ برنزر باید در نظر داشت که یک تا دو درجه از رنگ طبیعی پوست، تیره تر باشد.

این محصول آرایشی در دو نوع مایع و پودری در بازار موجود است. نوع مایع آن برای پوست های خشک مناسب است و روی پوست خشک، خطوط ریز شکسته ایجاد نمی کند؛

بنابراین روی پوست می نشیند و جلوه ای طبیعی خواهد داشت. نوع پودریِ آن مناسب پوست های چرب است؛ دوام بیشتری روی پوست چرب دارد و جلوۀ طبیعی تری ایجاد می کند. برنزرها در دو نوع براق و مات نیز وجود دارند. نوع مات آن برای روزها و نوع براق آن در شب درخشش فوق العاده زیبایی به پوست می دهد.

 

برنزر

 

 

طرز استفاده

برنز برای قسمتهایی از صورت استفاده می شود که بیشتر در معرض تابش نور آفتابند؛ اطراف پیشانی (نزدیک خط رویش مو)، استخوان گونه، دو خط باریک در دو طرف تیغۀ بینی و زیر خط فک.

برای استفاده از نوع پودری، یک براش پف دار سایز متوسط و با کیفیت را داخل پالت زده و براش را با زاویۀ 45 درجه روی استخوان گونه و دیگر قسمت هایی که در بالا گفته شد، بکشید.

برای اینکه خطوط آرایش روی چهره نمانند و به اصطلاح آرایش روی صورت بنشیند، نیاز به محو کردن و از بین بردن مرزها و خطوط دارید. برای محو کردن خط آرایش روی چهره، یک براش ساده بدون هیچ پودری، به آرامی روی پوست خود بکشید.

نکتۀ آخری که باید مد نظر داشت این است که مقدار برنزر استفاده شده روی سایر نواحی صورت باید کمتر از استخوان گونه باشد.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.