برق لب ، جلا دهنده لبهای شما

برق لب از پرکاربردترین محصولات آرایشی لب است. نخستین بار برای جلوه بخشیدن به لب های بانوان بازیگر در فیلم های سیاه و سفید تولید شد و با افزایش محبوبیت به تولید انبوه رسید. برق لب ها با فرمولاسیون چرب و روغنی برای ترمیم پوسته شدن لب ها مناسبند. این محصولات علاوه بر درخشان نمودن ظاهر لب، آن را برجسته نشان می دهند.

برق لب ، جلا دهنده لبهای شما

برق لب ، جلا دهنده لبهای شما

در لیست پرکاربردترین لوازم آرایشی لب، می توان از برق لب نام برد. این محصول آرایشی برای درخشان نمودن و برجسته کردن لب استفاده می شود. این محصول در اشکال متفاوتی به بازار عرضه می شوند؛ آن ها در بطری های استوانه ای و به شکل غلتکی، یا مانند رژهای مایع همراه با برس مخصوص و یا در تیوپ های کوچک تولید می شوند. برخی از این انواع با فرمولاسیون خاصی که دارد، سلول های لب را تحریک کرده و به صورت موقت آن را برجسته می کند.

اگر لب هایی نازک دارید و تمایلی به بوتاکس ندارید می توانید از برق لب های حجم دهنده استفاده کنید. ترکیبات موجود در برق لب شامل ماده ای واکس مانند و روغن و گاهی مقدار کمی رنگدانه است؛ از این رو بافتی چرب دارند و برای ترمیم پوسته پوسته شدن لب ها مناسبند. تاریخچۀ تولید و ساخت این محصول متعلق به سال 1930 میلادی است؛ زمانیکه فیلم ها سیاه و سفید بود و فیلم سازان به دنبال محصولی برای درخشندگی لب های بانوان بازیگر بودند، پس از آن به تدریج با افزایش تقاضا به تولید انبوه رسید.

 

برق لب

نحوه استفاده

استفاده از برق لب بسیار ساده است و حتی بدون نیاز به آینه می توان از آن استفاده نمود. این محصول آرایشی را می توان به تنهایی استفاده نمود یا همراه با رژهای دیگری که ظاهری مات دارند و شما تمایل دارید به آن جلا ببخشید و آن را براق جلوه دهید. هنگام استعمال این محصول به یاد داشته باشید استفاده از آن مقدار زیاد، ظاهر درخشان تری به لب نمی دهد، لایۀ نازکی از آن برای درخشش کافی است. مقداری از این محصول را به وسط لب بزنید و با حرکت به سمت چپ و راست، آن را پخش کنید. برخی برق لب ها مقدار کمی رنگدانه دارند و از این رو برای آرایش های ساده و لایت روزانه انتخاب مناسبی اند.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.