بالم لب ، لطافت بخش لبهای شما

بالم لب از سری محصولات آرایشی و تقویتی لب است. این محصول با ایجاد لایۀ نسبتا درخشان روی لب آن را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن و ترک خوردن آن پیشگیری می کند. بالم لب های با کیفیت و مناسب شامل موادی چون ویتامین ها، ترکیبات SPF و آنتی اکسیدان ها هستند.

بالم لب ، لطافت بخش لبهای شما

بالم لب ، لطافت بخش لبهای شما

بالم لب از سری محصولات آرایشی تقویت کنندۀ لب است. آب و هوای سرد و خشک باعث خشکی لب ها می شود؛ پوست لب نازک و آسیب پذیر است و عرق نمی کند؛ بنابراین احتمال خشکی آن زیاد است. از بالم لب برای مراقبت از نرمی و لطافت لب ها استفاده می شود؛ به عبارتی پمادی موضعی است که به عنوان مرطوب کنندۀ لب کاربرد دارد و با نفوذ به پوست لب از خشک شدن و ترک خوردن آن پیشگیری می کند.

ترکیبات این محصول آرایشی در برند های مختلف، فرق می کند. بهتر است از انواعی استفاده شود که علاوه بر مواد ویتامینی برای تغذیه پوست لب، دارای SPF برای مراقبت در برابر نور خورشید نیز باشد. آنتی اکسیدان های موجود در ترکیب آن نیز به ترمیم بافت های آسیب دیده کمک می کند. بهتر است از بالم لبی استفاده کنید که اسانس های تحریک کننده در ترکیب آن به کار نرفته باشد. ترکیبات اصلی موجود در این محصول متفاوت می باشد اما معمولا شامل: موم عسل، وازلین، لانولین و پارافین است.

بالم لب

 

نحوۀ استفاده 

این محصول به اشکال مختلفی به بازار عرضه می شوند. یک مدل آن ها به شکل رژهای کلاسیک قلمی هستند. برای استفاده از آن، بالم را روی لب بزنید و لب ها را به هم بمالید تا در همۀ قسمت های آن پخش شود. مدل های دیگر آن به شکل تیوپی و یا درون قوطی های کوچک عرضه می شود. برای استفاده از این نوع دستان خود را شسته و مقداری از بالم را روی لب خود پخش کنید. پس از استعمال بالم لب، لایۀ نازک براقی روی لب ایجاد می شود؛ لایۀ ایجاد شده، ضمن حفاظت از پوست لب، بافتی سبک دارد و احساس سنگینی روی لب ایجاد نمی کند. استفاده از این مرطوب کننده شب ها قبل از خواب نیز توصیه شده است؛ زیرا در طول شب دمای پوست لب بالا می رود و بالم لب به مرطوب نگهداشتن آن کمک می کند.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.